Musisz uzupełnic wszystkie wymagane pola w formularzu
JEST JUŻ NAS 20.000 ZAREJESTROWANYCH PROFILI W 7 KATEGORIACH. DOŁĄCZ DO NAS TERAZ I DAJ SIĘ ODNALEŹĆ!

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło
tutaj jesteś: fotografowie » format
OCEŃ PROFIL:OFFLINE
format Cezary K.
Fotograf Lublin, Lubelskie
624punktów6średnia26zdjęć
O sobie
Bo lubię.
AFIAP
AFRP
Informacje o fotografie
Doświadczenie
Strona WWW

Wiek


Duże
Zobacz

58 lat

Dyspozycyjność
Moda Portret Bielizna Strój kąpielowy Glamour Nagość zakryta Topless Akt
Ostatnio ocenili
Portfolio 26

Referencje i ogłoszenia
kamilsmod
Świetny fotograf! a do tego sympatyczny człowiek. Pełen spokoju, kreatywnych rozwiązań, nietuzinkowych pomysłów. Bardzo fachowe podejście do sesji. Szczerze polecam współpracę!

ogloszenia
Komentarze 13
ciekawie u Ciebie....pozdrawiam

ciekawe

pięknie

Piękne zdjęcia ! Nie mogę oderwać wzroku z zachwytu !

W tym momencie zbieram zeby z podlogi, bo szczeka z wrazenia opadla tak nisko, ze te sie potlukly! Genialne folio! Tez chce taie zdjecia! WOW! Oczu oderwac nie moge!

śliczne prace , szkoda że tak daleko

2 ----- Podobno świat jest mały. No, może i tak. Ale, w takim razie jak ten wielki Lublin się na nim mieści? A musi być ogromny skoro nie natknąłem się do tej pory na Pana i na te niezwykłe zdjęcia. Dziwne tu się dzieją rzeczy: panienka zamieści zdjęcie lub dwa na tym samym mostku w tym samym sweterku i ma od razu tysiąc punktów i 50 komentarzy. A jak bez sweterka to nie policzy człowiek. A tu takie portfolio! Takie zdjęcia! Taka technika! I, najważniejsze: taka wyobraźnia! O co chodzi? mp

1 ----- Witam. Powodem pisania do Pana jest zachwyt jaki odczuwam patrząc na Pana fotograficzne obrazy. I ani odrobiny zazdrości. Pana zdjęcia są bowiem dla mnie jak wspaniała książka, której na szczęście jeszcze dużo kartek przede mną. Tak samo tu: wiedząc jak można fotografować mam ku czemu dążyć. Pana portfolio istnieje już dwa lata a komentarzy sześć, więc pewnie prawie wszystkie Pan usuwa. Nie pytam dlaczego. Natomiast proszę o odpowiedź na pytanie o to, czy może prowadzi Pan szkolenia w zakresie tych "kosmicznych" zdjęć?

Ciekawie i twórczo

rewelacja

990 znaków pozostało

6 5 4 3 2 1


WSZYSTKO O MEGAMODELS
NASZE SERWISY
SPOŁECZNOŚĆ

MegaModels jest ekscytującą platformą zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych modeli i modelek. Nasza sieć łączy jednostki z renomowanymi agencjami i fotografami z całego świata. Profesjonaliści z branży modoweja regularnie korzystają z naszych usług, aby znaleźć modeli/modelki i odkrywać nowe talenty