Musisz uzupełnic wszystkie wymagane pola w formularzu
JEST JUŻ NAS 20.000 ZAREJESTROWANYCH PROFILI W 7 KATEGORIACH. DOŁĄCZ DO NAS TERAZ I DAJ SIĘ ODNALEŹĆ!

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło
tutaj jesteś: fotografowie » kede
OCEŃ PROFIL:OFFLINE
kede kede k.
Fotograf Wrocław, Dolnośląskie
239punktów5.9średnia62zdjęć
O sobie
Nie będę się tu rozpisywał o doświadczeniu publikacjach czy wystawach, bo tu każdy może pisać to, co sobie wymarzy, wystarczy chyba tylko, że jestem fotografem, żyje, z fotografii jest to od lat moja miłość pasja praca i jedyne źródło utrzymania. Zazwyczaj fotografuje za granica, lecz z powodu pandemii zmuszony jestem posiedzieć troszkę na tyłku w Polsce gdzie od wielu lat związany jestem z Agencją artystyczną Catwalk, która jest między innymi głównym organizatorem konkursów World Miss Bikini International oraz Miss European Tourism Beauty.( http://www.missbikini.agencjacatwalk.pl/ )
Nie szukam na tej stronie zleceń, bo raczej nic sensownego tu nie znajdę. TFP nie wykluczam, wiec nie bój się napisać. Jestem tu po prostu z ciekawości, lecz kto wie może przez przypadek znajdę tu modelkę, z która warto by było nawiązać współprace i czasami zaprosić do udziału w jakieś fajnej kampanii reklamowej.
Informacje o fotografie
Doświadczenie
Strona WWW

Wiek


-
-

-

Dyspozycyjność
Moda Portret Bielizna Strój kąpielowy Glamour Nagość zakryta Topless Akt
Ostatnio ocenili
Portfolio 62

Referencje i ogłoszenia
Autor w tym momencie nie posiada żadnych referencji
ogloszenia
Komentarze 1
fajne są

990 znaków pozostało

6 5 4 3 2 1


WSZYSTKO O MEGAMODELS
NASZE SERWISY
SPOŁECZNOŚĆ

MegaModels jest ekscytującą platformą zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych modeli i modelek. Nasza sieć łączy jednostki z renomowanymi agencjami i fotografami z całego świata. Profesjonaliści z branży modoweja regularnie korzystają z naszych usług, aby znaleźć modeli/modelki i odkrywać nowe talenty