Musisz uzupełnic wszystkie wymagane pola w formularzu
JEST JUŻ NAS 20.000 ZAREJESTROWANYCH PROFILI W 7 KATEGORIACH. DOŁĄCZ DO NAS TERAZ I DAJ SIĘ ODNALEŹĆ!

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło

Dzień dobry,

czy ktoś ma może namiary na administrację? Mam problem ze swoim dotychczasowym kontem. Po otrzymaniu linku do zmiany hasła nie mogę go zmienić, ponieważ ciągle wyskakuje mi komunikat o błędzie.

Da się coś z tym zrobić?

maemii napisał:

Dzień dobry,

czy ktoś ma może namiary na administrację? Mam problem ze swoim dotychczasowym kontem. Po otrzymaniu linku do zmiany hasła nie mogę go zmienić, ponieważ ciągle wyskakuje mi komunikat o błędzie.

Da się coś z tym zrobić?

Pewnie tak już zostanie i trzeba będzie zadowolić się nowym kontem.

A tak na marginesie - w swoim opisie piszesz, że nie pozujesz do erotyki i nagości, a masz zaznaczone na zielono glamour, które z założenia jest mocno nasycone erotyzmem i najczęściej również nago

sanvean napisał:
maemii napisał:

Dzień dobry,

Da się coś z tym zrobić?

Pewnie tak już zostanie i trzeba będzie zadowolić się nowym kontem.

A tak na marginesie - w swoim opisie piszesz, że nie pozujesz do erotyki i nagości, a masz zaznaczone na zielono glamour, które z założenia jest mocno nasycone erotyzmem i najczęściej również nago

Dziękuję za zwrócenie uwagi, jakoś utarło mi się, że jest to po prostu akcentowanie urody i piękna. Nie kojarzyłam tego z erotyką, mój błąd i brak informacji.

Zaraz w takim razie zmienię, żeby mój opis nie był mylący. Dzięki

WSZYSTKO O MEGAMODELS
NASZE SERWISY
SPOŁECZNOŚĆ

MegaModels jest ekscytującą platformą zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych modeli i modelek. Nasza sieć łączy jednostki z renomowanymi agencjami i fotografami z całego świata. Profesjonaliści z branży modoweja regularnie korzystają z naszych usług, aby znaleźć modeli/modelki i odkrywać nowe talenty