Musisz uzupełnic wszystkie wymagane pola w formularzu
JEST JUŻ NAS 20.000 ZAREJESTROWANYCH PROFILI W 7 KATEGORIACH. DOŁĄCZ DO NAS TERAZ I DAJ SIĘ ODNALEŹĆ!

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło

Chętna na sesję zdjęciową, czy jakiś fotograf byłby zainteresowany?

Zapraszam na sesję do mojego studio; zakres jak mój deklarowany.

pilcus napisał:

Zapraszam na sesję do mojego studio; zakres jak mój deklarowany.

To mi się podoba

Ona - Portret a widać sylwetkę

Ty - Nagość zakryta a widać odkrytą

Jestem przekonany że się dogadacie.

sophie_sophie napisał:

do -kuleczka-

Nie wiem, czy Twoje wątpliwości są trafne. Bo powiem szczerze, że najpiękniejsze sesje z nagości odkrytej miałem z modelkami oferującymi zakres moda, portret

I wiem o czym piszę...

pilcus napisał:
sophie_sophie napisał:

do -kuleczka-

Nie wiem, czy Twoje wątpliwości są trafne. Bo powiem szczerze, że najpiękniejsze sesje z nagości odkrytej miałem z modelkami oferującymi zakres moda, portret

I wiem o czym piszę...

Dlatego napisałem że - "Jestem przekonany że się dogadacie"

Ja w swej historii niemal z "dziewicami" się dogadywałem :-)

A ja życzę powodzenia.

Opis modeliny niesamowicie ambitny, a trzy zdjęcia jako screenshot z telefonu w portfolio.

No i oczywiście średnie... Tylko czy doświadczenie.

mtytko napisał:

A ja życzę powodzenia.

Opis modeliny niesamowicie ambitny, a trzy zdjęcia jako screenshot z telefonu w portfolio.

Zaplułem monitor ze śmiechu Rośnie nam drugi de

mtytko napisał:

A ja życzę powodzenia.

Tylko 3, ale przyzwoite. O ile to nie fejk, to dziewczę może spokojnie uznać, że ma już na tyle duże doświadczenie, by wpisać sobie średnie - szczególnie biorąc pod uwagę poziom tego portalu.

Mnie bardziej bawi podejście Pana "fotografa". Stary facet, który mógłby być jej dziadkiem, nie patrząc na jej zakres pozowania, zaprasza osiemnastolatkę, by przejechała pół Polski, by specjalnie dla niego się rozebrać... I jeszcze wciska kity, że najlepsze zdjęcia mu wychodzą gdy rozbiera dziewczyny, które tego nie chcą...

Litości...

sanvean napisał:
mtytko napisał:

A ja życzę powodzenia.

Tylko 3, ale przyzwoite. O ile to nie fejk, to dziewczę może spokojnie uznać, że ma już na tyle duże doświadczenie, by wpisać sobie średnie - szczególnie biorąc pod uwagę poziom tego portalu.

Mnie bardziej bawi podejście Pana "fotografa". Stary facet, który mógłby być jej dziadkiem, nie patrząc na jej zakres pozowania, zaprasza osiemnastolatkę, by przejechała pół Polski, by specjalnie dla niego się rozebrać... I jeszcze wciska kity, że najlepsze zdjęcia mu wychodzą gdy rozbiera dziewczyny, które tego nie chcą...

Litości...

Do -sanven:

Przemądrzalcze megamodelsowy trochę rozumku przydałoby Ci się, bo wtedy umiałbyś odróżnić żart od pisania serio. A poza tym jeśli wiek w fotografii stanowi dla Ciebie jakąś różnicę, to baaardzo źle świadczy o Tobie. To tyle w temacie i bez odbioru.

pilcus napisał:
sanvean napisał:
mtytko napisał:

A ja życzę powodzenia.

Litości...

Do -sanven:

Przemądrzalcze megamodelsowy trochę rozumku przydałoby Ci się, bo wtedy umiałbyś odróżnić żart od pisania serio. A poza tym jeśli wiek w fotografii stanowi dla Ciebie jakąś różnicę, to baaardzo źle świadczy o Tobie. To tyle w temacie i bez odbioru.

Oho, za dużo napisałem i się wydało? Już nerwy puszczają?

Tak, wiek stanowi różnicę. Jeśli mniej więcej rówieśnik próbuje kogoś na siłę rozbierać, to można to uznać za podryw. Jeśli jest tak duża różnica wieku, to to już zakrawa na zboczenie.

Przecież ona dopiero co skończyła 18 lat (a może zawyżyła wiek i jest jeszcze nieletnia), a Ty chcesz już ją rozbierać? Tym bardziej, że ona tego sobie nie życzy. Ogarnij się chłopie.

sanvean napisał:
pilcus napisał:
sanvean napisał:
mtytko napisał:

A ja życzę powodzenia.

Litości...

Do -sanven:

Tak, wiek stanowi różnicę. Jeśli mniej więcej rówieśnik próbuje kogoś na siłę rozbierać, to można to uznać za podryw. Jeśli jest tak duża różnica wieku, to to już zakrawa na zboczenie.

Przecież ona dopiero co skończyła 18 lat (a może zawyżyła wiek i jest jeszcze nieletnia), a Ty chcesz już ją rozbierać? Tym bardziej, że ona tego sobie nie życzy. Ogarnij się chłopie.

Piotruś, ale jakie zboczenie ? 17 czy 18 lat to już dorosła kobieta. Gdyby miała lat 12 lub 14 wtedy i owszem, można się zaniepokoić nad takimi praktykami w stosunku do dzieci. A gdyby to był model ? to wtedy fotograf chcący go rozbierać jest zboczony czy nie ?
Łatwo komuś przypiąć łatkę zboczeńca zwłaszcza na tym portalu.

Moim skromnym zdaniem Pan fotograf popełnił co najwyżej spory nietakt i głupotę w stosunku do w/w modelki.

a co do wieku ... nie powinien mieć znaczenia, niestety jednak ma... modelka woli się pokazać nago młodszemu niż starszemu i w takim przypadku jakość zdjęć nie ma znaczenia.

Odpowiedz Ostatnio edytowano: 2018-12-08 14:49:31

A ja bez względu na wiek rozbieram co popadnie.

Oczywiście mój wiek.

Qrde, kilka miesięcy nie zaglądałem i.... stęskniło mi się za tutejszymi mądrościami.
Uruchomiłem profil na nowo. Jak któraś Pani chce to chętnie coś cyknę.

Wiek ma znaczenie. Połowa mojego to granica i to naciągana :-)

gregork napisał:
Piotruś, ale jakie zboczenie ? 17 czy 18 lat to już dorosła kobieta.(...)

a co do wieku ... nie powinien mieć znaczenia, niestety jednak ma... modelka woli się pokazać nago młodszemu niż starszemu i w takim przypadku jakość zdjęć nie ma znaczenia.

niestety, wiek ma znaczenie (a konkretnie ten rok różnicy).

fotografując 17latkę nie wrzucisz jej zdjęć do folio bez pisemnej zgody mamy/taty/opiekuna prawnego (bez względu na ilość ubrania na modelce)

adiemus1 napisał:
gregork napisał: Piotruś, ale jakie zboczenie ? 17 czy 18 lat to już dorosła kobieta.(...)

fotografując 17latkę nie wrzucisz jej zdjęć do folio bez pisemnej zgody mamy/taty/opiekuna prawnego (bez względu na ilość ubrania na modelce)

troszkę nie zrozumiałeś przekazu, ot tak wyrwałeś z kontekstu i sobie coś tam skomentowałeś .

gregork napisał:
adiemus1 napisał:
gregork napisał: Piotruś, ale jakie zboczenie ? 17 czy 18 lat to już dorosła kobieta.(...)

troszkę nie zrozumiałeś przekazu, ot tak wyrwałeś z kontekstu i sobie coś tam skomentowałeś .
a co, nie wolno?

gregork napisał:
sanvean napisał:

Piotruś, ale jakie zboczenie ? 17 czy 18 lat to już dorosła kobieta. Gdyby miała lat 12 lub 14 wtedy i owszem, można się zaniepokoić nad takimi praktykami w stosunku do dzieci. A gdyby to był model ? to wtedy fotograf chcący go rozbierać jest zboczony czy nie ?
Łatwo komuś przypiąć łatkę zboczeńca zwłaszcza na tym portalu.

Moim skromnym zdaniem Pan fotograf popełnił co najwyżej spory nietakt i głupotę w stosunku do w/w modelki.

Rozróżnij co piszę do osoby, a co ogólnie. Nic nikomu nie przypinam, bo zboczenie pojawiło się w ogólnym rozważaniu.

Dorosła owszem, ale czy dojrzała? Co innego gdyby miała już ileś tam ponad 20, ale to jeszcze nastolatka. Może rozwinięta, może doświadczona. tego nie wiem. Ale jednak lepiej w takim przypadku nie być zbyt nachalnym, bo właśnie ktoś może łatkę przyczepić.

WSZYSTKO O MEGAMODELS
NASZE SERWISY
SPOŁECZNOŚĆ

MegaModels jest ekscytującą platformą zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych modeli i modelek. Nasza sieć łączy jednostki z renomowanymi agencjami i fotografami z całego świata. Profesjonaliści z branży modoweja regularnie korzystają z naszych usług, aby znaleźć modeli/modelki i odkrywać nowe talenty