Musisz uzupełnic wszystkie wymagane pola w formularzu
JEST JUŻ NAS 20.000 ZAREJESTROWANYCH PROFILI W 7 KATEGORIACH. DOŁĄCZ DO NAS TERAZ I DAJ SIĘ ODNALEŹĆ!

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło

Nie mogę dodać modelki do zdjęcia...

12

Taki problem techniczny mam. Nie mogę dodać konta modelki jako współautora do zdjęcia, które już mam wgrane w swoim pf. Ktoś wie o co chodzi?

texas napisał:

Taki problem techniczny mam. Nie mogę dodać konta modelki jako współautora do zdjęcia, które już mam wgrane w swoim pf. Ktoś wie o co chodzi?

A próbujesz tutaj?

http://www.megamodels.pl/twoja-strona/zdjecia

rbadowski napisał:
texas napisał:

A próbujesz tutaj?

Tak. Wpisuję nick w odpowiednie miejsce, klikam "sprawdź i dodaj" i nic się nie dzieje

texas napisał:
rbadowski napisał:
texas napisał:

A próbujesz tutaj?

Tak. Wpisuję nick w odpowiednie miejsce, klikam "sprawdź i dodaj" i nic się nie dzieje
Może masz jakiś bład w nicku? A może jakaś nie taka / zablokowana przeglądarka? Ja przed chwilą próbowałem na firefoxie dodać Ciebie i znalazło

Spróbuj sobie np z moim nickiem

Odpowiedz Ostatnio edytowano: 2019-11-05 21:57:06

rbadowski napisał:
texas napisał:
rbadowski napisał:
texas napisał:

A próbujesz tutaj?

Może masz jakiś bład w nicku? A może jakaś nie taka / zablokowana przeglądarka? Ja przed chwilą próbowałem na firefoxie dodać Ciebie i znalazło

Niestety dalej nic Wyczyściłem cookies i pamięc podręczną przeinstalowałem przeglądarkę i dalej nic

texas napisał:
rbadowski napisał:
texas napisał:
rbadowski napisał:
texas napisał:

A próbujesz tutaj?

Niestety dalej nic Wyczyściłem cookies i pamięc podręczną przeinstalowałem przeglądarkę i dalej nic

Jeśli z innym nickiem też nie działa, to ja bym spróbował z innej przeglądarki. To chyba ostatnie, co można zrobić. Najlepiej z czegoś na zupełnie innym silniku. Może klasyczny IE? Aczkolwiek nie wiem, pod co portal jest 'zoptymalizowany'. Ja raczej większych problemów z nim na firefoxie nie mam.

Powiedz jakiej przeglądarki* używasz.

i/lub

podaj nick tej modelki, to sprawdzimy, czy my możemy ją dodać

Bo problem jest albo u Ciebie (przeglądarka, ustawienia, cokolwiek), albo z kontem modelki (może jakiś nietypowy nick, czy coś)

* ja też działam na firefoxie i nie mam żadnych problemów. Oczywiście mówimy cały czas o komputerze, bo w wersji telefonicznej bywają tu różne problemy.

Problem dotyczy tylko sytuacji, gdzie nie mogę dodać modelki do zdjęcia, które już mam w portfolio. Edytuję i nic.

Jak wgrywam nowe foto mogę oznaczać bez problemu, również z tą samą modelką, której problem dotyczy

Podejmowałem próby na dwóch różnych laptopach (mozilla i chrome) oraz telefonie. Niestety wciąż bezskutecznie.

texas napisał:

Problem dotyczy tylko sytuacji, gdzie nie mogę dodać modelki do zdjęcia, które już mam w portfolio. Edytuję i nic.

Jak wgrywam nowe foto mogę oznaczać bez problemu, również z tą samą modelką, której problem dotyczy

Podejmowałem próby na dwóch różnych laptopach (mozilla i chrome) oraz telefonie. Niestety wciąż bezskutecznie.

No to wychodzi na to, że to problem ze stroną.

Chociaż mi edycja wychodzi. Bez problemu mogę kogoś dodać do zdjęcia, które mam wstawione...

sanvean napisał:
texas napisał:

Chociaż mi edycja wychodzi. Bez problemu mogę kogoś dodać do zdjęcia, które mam wstawione...

Problem jest tylko z jednym konkretnym zdjęciem? czy z większą ilością? Różne nicki sprawdzałeś?

rbadowski napisał:
sanvean napisał:
texas napisał:

Problem jest tylko z jednym konkretnym zdjęciem? czy z większą ilością? Różne nicki sprawdzałeś?
Problem dotyczy większej ilości. Tak, sprawdzałem też z innymi nickami.

Sprawdź, czy po nicku jest spacja, ten serwis traktuje ją jako literę.

WSZYSTKO O MEGAMODELS
NASZE SERWISY
SPOŁECZNOŚĆ

MegaModels jest ekscytującą platformą zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych modeli i modelek. Nasza sieć łączy jednostki z renomowanymi agencjami i fotografami z całego świata. Profesjonaliści z branży modoweja regularnie korzystają z naszych usług, aby znaleźć modeli/modelki i odkrywać nowe talenty