Zapraszam na warsztaty, które odbędą się w niedzielę 23 lutego w Katowicach, na których będziemy zgłębiać tajniki pracy z lampami błyskowymi w studio fotograficznym.

Będziemy się uczyć oświetlać i ustawiać fotografowaną osobę tak, żeby wyglądała wspaniale na naszych zdjęciach. Nauczymy się oświetlenia w fotografii mody, portrecie, tworzenia kontrastów w fotografii czarno-białej. Będzie również okazja porozmawiać na temat makijażu z wizażystką, która pomaluje modelkę do sesji. Warsztaty potrwają około 6 godzin i każdy będzie miał okazję popracować indywidualnie z modelką. Warsztaty przeznaczone są dla osób rozpoczynających swoją przygodę z fotografią studyjną. Po warsztatach każdy z uczestników będzie dysponował swoim autorskim portfolio oraz wiedzą pozwalającą na samodzielną pracę w studio fotograficznym. Każdy z uczestników otrzyma również certyfikat ukończenia kursu fotografii studyjnej.

Po sesji będzie również czas na analizę i omówienie zdjęć.

Warsztaty odbędą się w małej grupie (max 12 osób). Koszt udziału to 390 zł, a więc mniej niż za całodzienny wynajem studia.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu na priv lub mailowego (foto@dawidmarkiewicz.com).

Pozdrawiam i do zobaczenia