Musisz uzupełnic wszystkie wymagane pola w formularzu
JEST JUŻ NAS 20.000 ZAREJESTROWANYCH PROFILI W 7 KATEGORIACH. DOŁĄCZ DO NAS TERAZ I DAJ SIĘ ODNALEŹĆ!

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło

Witam - to taka propozycja do administratorów, aby pozbyć się uporczywego problemu fake kont wystarczyło by wprowadzić aby każda modelka dodająca tutaj nowe konto (lub też już istnejące) musiała wrzucić 1 zdjęcie selfie z napisanym na kartce swoim loginem/nikiem. Potwierdzało by to autentyczność zdjęć. Nie mam pomysłu jak pozostałe profile sprawdzać ale przynajmniej jedna grupa (modele/modelki) byli by łatwo weryfikowalni. Idąc krok dalej po weryfikacji przez admina - takie foto mógłby ukrywać i dodawać ikonkę - konto zweryfikowane. W taki oto sposób wszystkim by się tu żyło lepiej.

studiowasabi napisał:

Witam - to taka propozycja do administratorów, aby pozbyć się uporczywego problemu fake kont wystarczyło by wprowadzić aby każda modelka dodająca tutaj nowe konto (lub też już istnejące) musiała wrzucić 1 zdjęcie selfie z napisanym na kartce swoim loginem/nikiem. Potwierdzało by to autentyczność zdjęć. Nie mam pomysłu jak pozostałe profile sprawdzać ale przynajmniej jedna grupa (modele/modelki) byli by łatwo weryfikowalni. Idąc krok dalej po weryfikacji przez admina - takie foto mógłby ukrywać i dodawać ikonkę - konto zweryfikowane. W taki oto sposób wszystkim by się tu żyło lepiej.

fotografów weryfikowalaby modelka lub model potwierdzając, że miał z ta osobą sesję

jan_adam_k napisał: fotografów weryfikowalaby modelka lub model potwierdzając, że miał z ta osobą sesję
Ma to sens ale utrudniało by wejście osobom które fotografują osoby których tu nie ma. Tak czy inaczej lepsza jakakolwiek próba niż tolerowanie takie ilości faków

studiowasabi napisał:

studiowasabi napisał:

Oh jaki geniusz

Miło poczytać mądrego faceta

Jestem tu nową i nie jestem fejkiem. Na dowód tego zrobiłam sobie selfie z nickiem , jak sugerujesz. Żeby dodać sobie wiarygodności, to z twoim.

Buziaki 😁

studiowasabi napisał:
jan_adam_k napisał: fotografów weryfikowalaby modelka lub model potwierdzając, że miał z ta osobą sesję
Ma to sens ale utrudniało by wejście osobom które fotografują osoby których tu nie ma. Tak czy inaczej lepsza jakakolwiek próba niż tolerowanie takie ilości faków
Faktycznie ma to sens. Jestem za.

Całe szczęście że znam Kryśkeę to mi wystawiła referencje

Nie ma to jak dwóch mądrych gości weźmie się za naprawianie portalu.

Gratulacje chłopaki

Bredzicie.
Udając fotografa, mając kradzionego fotoszopa i choćby niewielkie pojęcie o jego użyciu, tworzę konto i pięć kont modelek wystawiających mi referencje. Podobnie może zrobić pseudo-modelka, uwiarygadniając się pięcioma kontami nieistniejących fotografów.
Nie trzeba geniuszu.

A Krystyna(?) niech wreszcie przyswoi sobie ortografię. Humor przez „ch”????

Odpowiedz Ostatnio edytowano: 2020-03-21 07:30:34

panoko napisał:

Widzę, że nie tylko mnie to ubodło

Nie twierdzę że pomysł jest idealny ale trochę utrudni zakładanie kolejnych fake kont. Po pierwsze będą oni musieli szukać fotek modelek z kartkami, po drugie jak by napis był ręczny to już wymagałby od takich fejkowiczów więcej zabawy z robieniem zdjęcia kartki i wmontowywaniu tego w zdjęcie. Wiadomo że nadal będą takie fejki ale jeśli to ograniczy je choćby o 10% to już będzie nam się tu żyło lepiej. Lepiej próbować szukać jakiś rozwiązań niż tylko marudzić.
pozdro : )

profoto napisał:
panoko napisał:

Widzę, że nie tylko mnie to ubodło
ubodła cię moja ortografią??

Wspułczuję 😁

Nie ważna ortografia. Ważne, że nie jestem fejkiem. W ciągu kilku godzin dostałam 47 propozycji wspułpracy - łącznie z takimi dobrze płatnym. Będę gwiazdom 😁

studiowasabi napisał:
Nie twierdzę że pomysł jest idealny ale trochę utrudni zakładanie kolejnych fake kont. Po pierwsze będą oni musieli szukać fotek modelek z kartkami, po drugie jak by napis był ręczny to już wymagałby od takich fejkowiczów więcej zabawy z robieniem zdjęcia kartki i wmontowywaniu tego w zdjęcie. Wiadomo że nadal będą takie fejki ale jeśli to ograniczy je choćby o 10% to już będzie nam się tu żyło lepiej. Lepiej próbować szukać jakiś rozwiązań niż tylko marudzić.
mogę zrobić ręcznie. To naprawdę niewielki kłopot. Teraz są różne programy, które ułatwiają takie łączenie na kilka kliknięć

Napiszesz mi karteczkę swoim pismem?

Nawet współautor tych pomysłów jan_adam__k zaprosił mnie na sesję

Ja zapraszam na dyktando.
Za 3= zrobię akt, za 5 portret
Odpowiedz Ostatnio edytowano: 2020-03-21 12:25:15

krystynawasabi napisał:
studiowasabi napisał:
mogę zrobić ręcznie. To naprawdę niewielki kłopot. Teraz są różne programy, które ułatwiają takie łączenie na kilka kliknięć

Napiszesz mi karteczkę swoim pismem?

Nie twierdzę, żę to idealna metoda ale tak jak wspominałem ciut ograniczy ... przynajmniej taką mam nadzieje

panoko napisał:
Ja zapraszam na dyktando.
Za 3= zrobię akt, za 5 portret
powinnam się załapać na akty. Łatwiej niż na portret. Dziwne bo portrety sobie sama robię a u ciebie trudniej zrobić portret. Ja aktu sobie sama nie zrobię, więc fajnie, że łatwiej się na to załapać

A będę mogła mieć włączony słownik?

Ja mogę służyć jako słownik. Za każdą podpowiedź poprzeczka zostaje podniesiona. Nie wiem co może być po po aktach, czyli za „pałę”, ale to możemy drobnym druczkiem dodać w umowie : )))))

panoko napisał:
Ja mogę służyć jako słownik. Za każdą podpowiedź poprzeczka zostaje podniesiona. Nie wiem co może być po po aktach, czyli za „pałę”, ale to możemy drobnym druczkiem dodać w umowie : )))))
Gon się.

Nie jestem taka.

Sam się zajmij swoją pałą

haha... ciekawy wątek

Na razie zajmujemy się podstawowym kursem ortografii dla Ciebie. Później możemy przejść do kultury, na początek tej osobistej, czyli tzw. dobrych manier, bo o niej można rozmawiać z ludźmi piśmiennymi.

krystynawasabi napisał:
panoko napisał:
Gon się.

Nie jestem taka.

Usuwasz komentarze mówiące że jesteś fejkiem, ciekaw jestem czemu... To pytanie retoryczne, jeśli to nie za trudne słowo dla Ciebie

jacker napisał:
krystynawasabi napisał:
panoko napisał:
Gon się.

Nie jestem taka.

Usuwasz komentarze mówiące że jesteś fejkiem, ciekaw jestem czemu... To pytanie retoryczne, jeśli to nie za trudne słowo dla Ciebie

Dlaczego używasz liczby mnogiej?

Tylko ty wpisałeś mi taki komentarz. Jakby ktoś coś takiego wpisał u ciebie to też byś skasował . To nie było miłe. Nie lubię cie.

Mam już 3 sesję umówione A jeden model proponuje udział w kolekcjach za kupę kasy więc nie psuj mi biznesu

WSZYSTKO O MEGAMODELS
NASZE SERWISY
SPOŁECZNOŚĆ

MegaModels jest ekscytującą platformą zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych modeli i modelek. Nasza sieć łączy jednostki z renomowanymi agencjami i fotografami z całego świata. Profesjonaliści z branży modoweja regularnie korzystają z naszych usług, aby znaleźć modeli/modelki i odkrywać nowe talenty