Musisz uzupełnic wszystkie wymagane pola w formularzu
JEST JUŻ NAS 20.000 ZAREJESTROWANYCH PROFILI W 7 KATEGORIACH. DOŁĄCZ DO NAS TERAZ I DAJ SIĘ ODNALEŹĆ!

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło

Śląsk / TFP / Kontakt

ja

sanvean napisał:

ja

Ja ja sobie robisz..

Ja też. Tylko co? Ne wiem o co chodzi, ale jak by co to ja też.

kuleczka napisał:

No co nie masz zaległości?

Doskonale kolegę rozumiem, więc wpisałem mu się w wątku na pocieszenie, że nie on jeden ma zaległości.

Na szczęście nie mam zaległości modelingowych bo i te czasami się zdarzają, ale mam zaległości fotograficzne wakacyjne. Bardzo fajnie się podróżuje przy Covidzie

sanvean napisał:
kuleczka napisał:

Doskonale kolegę rozumiem, więc wpisałem mu się w wątku na pocieszenie, że nie on jeden ma zaległości.

Na szczęście nie mam zaległości modelingowych bo i te czasami się zdarzają, ale mam zaległości fotograficzne wakacyjne. Bardzo fajnie się podróżuje przy Covidzie

Toś mnie pocieszył :-P

wgstudio napisał:
sanvean napisał:
kuleczka napisał:

Toś mnie pocieszył :-P
Oj tam.

Jak się weźmiesz do roboty, to nadrobisz wszystkie zaległości.

WSZYSTKO O MEGAMODELS
NASZE SERWISY
SPOŁECZNOŚĆ

MegaModels jest ekscytującą platformą zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych modeli i modelek. Nasza sieć łączy jednostki z renomowanymi agencjami i fotografami z całego świata. Profesjonaliści z branży modoweja regularnie korzystają z naszych usług, aby znaleźć modeli/modelki i odkrywać nowe talenty