Musisz uzupełnic wszystkie wymagane pola w formularzu
JEST JUŻ NAS 20.000 ZAREJESTROWANYCH PROFILI W 7 KATEGORIACH. DOŁĄCZ DO NAS TERAZ I DAJ SIĘ ODNALEŹĆ!

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło

Chciałam wszystkich ostrzec przed wyżej wymienionym Panem, który na początku dość wiarygodnie prezentuje "swoją" agencję i przeprowadza casting przez skype. Do pewnego momentu wszystko wygląda normalnie, ale później trzeba pokazać cycki Oczywiście się nie zgodziłam, ale nagromadził już tyle moich danych (łącznie z listą znajomych z fb), że teraz mnie szantażuje. Ma moje zdjęcia w bikini z kamerki internetowej. Podejrzewam, że co niektórzy z was to jutro dostaną Dołączam pozdrowienia i radzę tego mężczyznę omijać szerokim łukiem

Juz bylo o tym pisane, ale widocznie niewiele dziewczyn czyta te watki na forum.

http://www.megamodels.pl/watek/3852/uwaga-oszust/10

dobrze przynajmniej że nie robisz z tego wielkiego problemu a forum warto czytać , >

Nie zauważyłam, ale dodatkowa przestroga nie zaszkodzi. 

Po tylu latach dać się tak nabrać... Nie mogę w to uwierzyć

ręce opadają na głupotę i bezmyślność... a moze po prostu prózność

perelkaa napisał:

....., ale nagromadził już tyle moich danych (łącznie z listą znajomych z fb), że teraz mnie szantażuje. Ma moje zdjęcia w bikini z kamerki internetowej......

=============
To się naprawdę dzieje czy ktos jaja robi?
A może ja jeszcze po wczorajszym etanolu nie bardzo doszedłem? Ale wydaje mi sie ze dobrze się czuję.

Ja myślę, że to nie próżność, ani nie bezmyślność. Jestem teraz spokojna, bo wiem, że na tych zdjęciach nic wielkiego nie ma. Zapaliło mi się czerwone światełko i odmówiłam dalszej współpracy. Trafiłam w życiu na wielu oszustów, ale także miałam wiele ryzykownych lecz całkiem niezłych okazji. Nie jestem szczególnie dumna z zaistniałej sytuacji, ale bogatsza o nowe doświadczenie. 

perelkaa napisał:

...Jestem teraz spokojna, bo wiem, że na tych zdjęciach nic wielkiego nie ma.

========
Rozmiar "D" to nie tak dużo, ale całkiem przyzwoicie.

perelkaa napisał:

Ja myślę, że to nie próżność, ani nie bezmyślność. Jestem teraz spokojna, bo wiem, że na tych zdjęciach nic wielkiego nie ma. Zapaliło mi się czerwone światełko i odmówiłam dalszej współpracy. Trafiłam w życiu na wielu oszustów, ale także miałam wiele ryzykownych lecz całkiem niezłych okazji. Nie jestem szczególnie dumna z zaistniałej sytuacji, ale bogatsza o nowe doświadczenie.

Jak to nie ma nic szczególnego na zdjęciach?Przecież Ty jesteś na nich.Jak dobrze,że zaufałam swej intuicji i nic nie odpisałam nawet na jego wiadomość

Wyciągane zdania ze środka tekstu zmieniają sens. 

Mojego D na tych zdjęciach nie ma. 

Czepiacie się, to pewnie "Fake Agent". Niezłe stawki proponuje za dzień a tak narzekacie

Właśnie nie. On proponuje niesprawiedliwy układ. Mówi, że zniszczy moje życie i pokaże wszystkim, co jestem w stanie zrobić dla pieniędzy, a ja nie dostaję za to ani grosza. No oszust no...

perelkaa napisał:

Właśnie nie. On proponuje niesprawiedliwy układ. Mówi, że zniszczy moje życie i pokaże wszystkim, co jestem w stanie zrobić dla pieniędzy, a ja nie dostaję za to ani grosza. No oszust no...

To jest karalne, są na to odpowiednie paragrafy. A co z tym zrobisz to Twoja sprawa. Masz dowody to działaj. Internet nie jest anonimowy.

Odpowiedz Ostatnio edytowano: 2014-02-15 17:49:58

Sama nie wiem co zrobić, bo jeżeli o mnie chodzi, to nie przejęłam się tym za bardzo. Zorientowałam się o co chodzi i zakończyłam temat. Jednak jak sobie pomyślę o innych dziewczynach, które w pogoni za marzeniami mogą spełnić jego zachcianki i usłyszą później takie słowa jak ja lub gorsze, to chciałabym je w jakiś sposób ochronić. Z drugiej strony takich ludzi jest dużo więcej i apel o rozwagę ma większą moc niż wizyta na komisariacie. Wyglądał na Turka, więc nie wiem jak wygląda tam kwestia prawna. Może ktoś się orientuje? 

perelkaa napisał:

Chciałam wszystkich ostrzec przed wyżej wymienionym Panem, który na początku dość wiarygodnie prezentuje "swoją" agencję i przeprowadza casting przez skype.

Kiedy się wszyscy nauczą, że ŻADNA AGENCJA NIE PRZEPROWADZA CASTINGU PRZEZ SKYPE'A ???

Już sama taka propozycja powinna powodować zakończenie jakichkolwiek rozmów. Tak samo jak obietnica jakiejkolwiek kwoty składającej się z 4 cyfr. Nie na takim portalu, bo tyle to się płaci zawodowym modelkom, które się bierze z agencji.

perelkaa napisał:

Z drugiej strony takich ludzi jest dużo więcej i apel o rozwagę ma większą moc niż wizyta na komisariacie. Wyglądał na Turka, więc nie wiem jak wygląda tam kwestia prawna. Może ktoś się orientuje? 

I tu też się mylisz.
Apel niewiele da - tak samo jak Ty nie widziałaś poprzedniego ostrzeżenia, tak samo wiele innych osób nie zauważy tego ostrzeżenia.
A nawet jeśli będzie miał skasowane konto, to zaraz założy drugie.

Zgłoszenie szantażu na komisariacie uruchamia już pewne procedury prawne. Jak się zbierze tego więcej może zaczną gościa poważnie szukać. Bo jeśli jest z zagranicy, to przy jednym zgłoszeniu raczej mała szansa. Ale zawsze warto to zgłosić. Zmarnujesz nieco czasu, a może uratujesz kogoś kto się w przyszłości nabierze i będzie mu płacił lub robił gorsze rzeczy.

Jakby właściciel MM prawnie też odpowiadał za tego typu zdarzenia, że dzieje się to na jego stronie, to nagle okazało by się że da się prowadzić tak serwis aby zapobiec tego typu przypadkom.

Bo to on dostarcza narzędzi tego typu osobom.

Ciekawe jak długo te konto będzie aktywne, kradzione foty, już druga tego typu informacja.

m7four napisał:

Jakby właściciel MM prawnie też odpowiadał za tego typu zdarzenia, że dzieje się to na jego stronie, to nagle okazało by się że da się prowadzić tak serwis aby zapobiec tego typu przypadkom.

Ciekawe jak długo te konto będzie aktywne, kradzione foty, już druga tego typu informacja.

... powiedział kolejny fejk

sanvean napisał:
m7four napisał:

... powiedział kolejny fejk

Nie fejk (wykasowałem tylko zdjęcia i wypiąłem się na ten portal jakiś czas temu. Chcesz referencje ?
to zapytaj jedną ze swoich modelek, info na priv która to.

A Ty coś zrobiłeś w tępieniu tego typu kont ? chyba niewiele.

Odpowiedz Ostatnio edytowano: 2014-02-15 21:56:24

m7four napisał:
Nie fejk (wykasowałem tylko zdjęcia i wypiąłem się na ten portal jakiś czas temu. Chcesz referencje ?

A Ty coś zrobiłeś w tępieniu tego typu kont ? chyba niewiele.

Przynajmniej tyle, że nie zakładam fejkowych kont, więc jestem o tyle przed Tobą
Wybacz, ale nie mam w zwyczaju dyskutować z fejkami.

Nic nie wykasowałeś, tylko założyłeś od razu puste konto.

Baw się dalej dobrze, ale co jakiś czas takie konta są czyszczone, więc pewnie i na Ciebie trafi

bez odbioru.

dostałeś info na priv. 

WSZYSTKO O MEGAMODELS
NASZE SERWISY
SPOŁECZNOŚĆ

MegaModels jest ekscytującą platformą zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych modeli i modelek. Nasza sieć łączy jednostki z renomowanymi agencjami i fotografami z całego świata. Profesjonaliści z branży modoweja regularnie korzystają z naszych usług, aby znaleźć modeli/modelki i odkrywać nowe talenty