Musisz uzupełnic wszystkie wymagane pola w formularzu
JEST JUŻ NAS 20.000 ZAREJESTROWANYCH PROFILI W 7 KATEGORIACH. DOŁĄCZ DO NAS TERAZ I DAJ SIĘ ODNALEŹĆ!

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło

Napisał również do mojej córki na jej profil ,ona ma 16 lat . Sprawdziłyśmy agencje ,nikt tam o takim nazwisku nie pracuje .A poza tym żadna dobra agencja nie robi castingów przez skypa . Mam nadzieje ze nie nabrały się jakieś dziewczyny!  

krysiaw napisał:

Napisał również do mojej córki na jej profil ,ona ma 16 lat . Sprawdziłyśmy agencje ,nikt tam o takim nazwisku nie pracuje .A poza tym żadna dobra agencja nie robi castingów przez skypa . Mam nadzieje ze nie nabrały się jakieś dziewczyny!  

Dopóki oficjalnie nikt tego nie zgłosi, nic w temacie nie będzie zrobione.

Ja właśnie dostałam wiadomość przed chwilą

Napisałam do twórców serwisu, zeby usuneli jego profil z serwisu 

vanillachilli napisał:

Ja właśnie dostałam wiadomość przed chwilą

Jest okazja nagrać go i wkleić linka pod jego profilem  

ja jeszcze nic nie dostałem ,>

Nawet nie wiecie ile dziewczyn wysłało mi prywatne wiadomości, bo dały się nabrać... Facet się dobrze bawi naszym kosztem. Takie nękanie sprawia mu przyjemność. Ignoruję jego wiadomości, a on wciąż wysyła pogróżki. Zablokowałam go wszędzie. Zobaczymy co teraz. Najwyżej jutro będę gwiazdą w internetach

Bez komentarza.. ktora normalna osoba zalatwia takie sprawy przez skype.. 

perelkaa napisał:

Nawet nie wiecie ile dziewczyn wysłało mi prywatne wiadomości, bo dały się nabrać... Facet się dobrze bawi naszym kosztem. Takie nękanie sprawia mu przyjemność. Ignoruję jego wiadomości, a on wciąż wysyła pogróżki. Zablokowałam go wszędzie. Zobaczymy co teraz. Najwyżej jutro będę gwiazdą w internetach

perelkaa można odnosić wrażenie że się nieźle bawisz .. Ktoś wyżej napisał, że zachowanie tego pana to sprawa dla policji i prokuratury a nie jak twierdzisz  "Zobaczymy co teraz. Najwyżej jutro będę gwiazdą w internetach " Ale jak napasłam chyba wczoraj beZmyslność i głupota a właściwie próżność wychodzi na wierzch.. 

Odpowiedz Ostatnio edytowano: 2014-02-16 11:58:06

Zaraz Ci "mądrzejsi" zrobią krucjatę. A główny bohater będzie dalej sobie używał w najlepsze, bo ten jak i inne tego typu wątki znikną z widoku.

Tylko ciekawe dlaczego odrazu zabieracie sie do linczu osób które o tym mówią głośno?

Naskoczycie na dziewczynę, która skasuje konto jak ostatnia i tyle z tego będzie.

Zgłosić taką sprawę może tylko poszkodowany, ale nie taki co otrzymał jakąś tam propozycje.

A, i Ci bardziej mądrzejsi są zwykle 20 lat starsi, więc trochę tolerancji w różnicy wieku i podejścia do młodzieży też by się przydała tym "bardziej" doświadczonym

Odpowiedz Ostatnio edytowano: 2014-02-16 12:27:41

perelkaa napisał:

Nie, nie wiemy. Ile?

I co to zmienia? Co zrobiłaś (poza wątkiem - który w ostatecznym rozrachunku nic nie zmieni)?

Wystarczy, że inne fejki będą Ci pisać, że to super robota? Poczytaj to, co piszę inni, normalni użytkownicy, a nie znów skupiasz się na kolejnych pustych kontach. Nie zauważasz, że dalej masz tendencję do robienia tych samych błędów?

Ostrzegłaś kilka osób (oby, to już coś). Ale większość tych co do Ciebie napisała już DAŁA się nabrać, więc co zmienił Twój wątek? Niewiele.
Więc skoro zaczęłaś już tą krucjatę (bardzo słuszną), to miej chociaż tyle chęci, by zgłosić to na Policję i namówić wszystkie pozostałe dziewczyny, by to zrobiły. To będzie działanie. Sam wątek nic nie da, bo gość właśnie tym może się dobrze bawić - widzieć wątki przed nim ostrzegające i śmiać się z wywalanych w nim żali, a jednocześnie czując się bezkarnie i nabierając kolejne dziewczyny.

Więc przestań pisać, blokować tylko ZACZNIJ DZIAŁAĆ.

fotoparanoja napisał:
perelkaa napisał:

perelkaa można odnosić wrażenie że się nieźle bawisz .. Ktoś wyżej napisał, że zachowanie tego pana to sprawa dla policji i prokuratury a nie jak twierdzisz  "Zobaczymy co teraz. Najwyżej jutro będę gwiazdą w internetach " Ale jak napasłam chyba wczoraj beZmyslność i głupota a właściwie próżność wychodzi na wierzch.. 

Mam płakać tak jak inne dziewczyny?  A po co?         Próżność... Najczęściej dostrzegamy u innych te cechy, które sami posiadamy. 

Odpowiedz Ostatnio edytowano: 2014-02-16 12:53:53

sanvean, zapoznaj się z tematem co oznacza słowo "fejk" a dopiero potem się wypowiadaj używając tego terminu.

perelkaa napisał:
fotoparanoja napisał:
perelkaa napisał:

Mam płakać tak jak inne dziewczyny?  A po co?         Próżność... Najczęściej dostrzegamy u innych te cechy, które sami posiadamy. 

perelkaa  szkoda, że nie byłaś tak mądra zanim nieznanej  Ci osobie poprzez kontakt na skypie podałaś  " nagromadził już tyle moich danych (łącznie z listą znajomych z fb), że
teraz mnie szantażuje. Ma moje zdjęcia w bikini z kamerki internetowej." Pozazdrości rozwagi i rozsądku .. "Najwyżej jutro będę gwiazdą w internetach "  czekamy zatem

fotoparanoja napisał:
perelkaa napisał:
fotoparanoja napisał:
perelkaa napisał:

perelkaa  szkoda, że nie byłaś tak mądra zanim nieznanej  Ci osobie poprzez kontakt na skypie podałaś  " nagromadził już tyle moich danych (łącznie z listą znajomych z fb), że
teraz mnie szantażuje. Ma moje zdjęcia w bikini z kamerki internetowej." Pozazdrości rozwagi i rozsądku .. "Najwyżej jutro będę gwiazdą w internetach "  czekamy zatem

Tak, wielka szkoda. Jednak co się stało, to już się nie odstanie. Nie widzę powodu, abym miała być taka głupia już zawsze. Chyba chodzi o przeciwny efekt. Przyznałam na początku, że dumna z tego nie jestem. Chciałam po prostu ostrzec inne osoby. Nie pomagasz, nic nie wnosisz, obrażasz.

perelkaa napisał:
Tak, wielka szkoda. Jednak co się stało, to już się nie odstanie. Nie widzę powodu, abym miała być taka głupia już zawsze. Chyba chodzi o przeciwny efekt. Przyznałam na początku, że dumna z tego nie jestem. Chciałam po prostu ostrzec inne osoby.

A możesz wytłumaczyć dlaczego nie masz ochoty, by ta osoba została ukarana. Albo przynajmniej by zupełnie mu zablokowano możliwość takich działań?

sanvean napisał:
perelkaa napisał:
Tak, wielka szkoda. Jednak co się stało, to już się nie odstanie. Nie widzę powodu, abym miała być taka głupia już zawsze. Chyba chodzi o przeciwny efekt. Przyznałam na początku, że dumna z tego nie jestem. Chciałam po prostu ostrzec inne osoby.

A możesz wytłumaczyć dlaczego nie masz ochoty, by ta osoba została ukarana. Albo przynajmniej by zupełnie mu zablokowano możliwość takich działań?

Ochoty nie mam z powodów oczywistych. Pojawiło się wiele zgłoszeń na policji, ale niewiele mogą z tym zrobić.

perelkaa napisał:
Ochoty nie mam z powodów oczywistych. Pojawiło się wiele zgłoszeń na policji, ale niewiele mogą z tym zrobić.

Skąd masz takie informacje, że pojawiło się wiele zgłoszeń i nic nie mogą z tym zrobić?

Szantaż jest rzeczą karalną i MUSZĄ coś z tym zrobić.

Niestety ale takie osoby właśnie liczą na takie podejście. Że nikomu nie będzie się chciało gdziekolwiek tego zgłaszać, więc czują się bezkarni.

Fajnie, ze założyłaś kolejny wątek o tym gościu, ale szkoda, że nie chcesz podjąć prawdziwych działań.

smutne

Odpowiedz Ostatnio edytowano: 2014-02-21 01:50:01

CZY TEN OSZUST OPUBLIKOWAŁ CZYJEŚ ZDJĘCIA?! CZY TO TYLKO SZANTAŻ?

WSZYSTKO O MEGAMODELS
NASZE SERWISY
SPOŁECZNOŚĆ

MegaModels jest ekscytującą platformą zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych modeli i modelek. Nasza sieć łączy jednostki z renomowanymi agencjami i fotografami z całego świata. Profesjonaliści z branży modoweja regularnie korzystają z naszych usług, aby znaleźć modeli/modelki i odkrywać nowe talenty