Musisz uzupełnic wszystkie wymagane pola w formularzu
JEST JUŻ NAS 20.000 ZAREJESTROWANYCH PROFILI W 7 KATEGORIACH. DOŁĄCZ DO NAS TERAZ I DAJ SIĘ ODNALEŹĆ!

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło

publikowal kradzione zdjecia z netu.

to wiem, ale zdjęcia ktorymi szantazował dziewczyny?

Jak na razie nikt się nie przyznał, więc wygląda tylko na szantaż.

Czyżbyś była kolejną, która dała się nabrać?

Właśnie mi doniosła modelka o nowym wcieleniu wyżej wymienionego palanta:

http://megamodels.pl/cmodel

Czy moderacja może coś z tym zrobić w sposób bardziej permanentny? Zablokować IP/maila?

Właśnie dostałam przed chwilką propozycję współpracy od tego Pana Tylko akurat jestem z tych osób, która na 'kamerkowe castingi' się nie pisze i na takie wiadomości nawet nie reaguję ale trzeba przyznać koleś się naprodukował w tej wiadomości

karolina_k napisał:

Właśnie dostałam przed chwilką propozycję współpracy od tego Pana Tylko akurat jestem z tych osób, która na 'kamerkowe castingi' się nie pisze i na takie wiadomości nawet nie reaguję ale trzeba przyznać koleś się naprodukował w tej wiadomości

Ctrl+C, Ctrl+V

Możesz wkleić tu treść tej wiadomości?

Oczywiście : 

temat : Modeling
Hello,how are you doing? I hope that you are doing well. My name is Chris and I am the owner of a model agency. Currently I am travelling around and looking for new faces to represent www.thefaceparismanagement.com

Your appereance might fit to us for the next swimsuit catalog shooting. I would like to seek your permission to allow us to use your photo for the next swimsuit catalog shooting. I am asking you this because we need a good quality photos like yours. We will send you a copy after all this is done. Please let me know if you are interested in my offer, because for now I am very interested in working with you. Moreover, it is a great possibility to earn more than a $2000. If you agreed, I am going to come over at your place, so we could talk about the details and if this go good, I would ask you to sign a contract. However, there is one requirement before I come over there, we have to see how you look like on the webcam. We require our applicant to have a skype account.

this is our website for you to get more information about us. Please, as soon as possible let us know whether you are interested in working with us as a model.
www.thefaceparismanagement.com

As you can see, the agency is located in Paris and I will be glad to work with you. I would like to offer a job to you in Paris. We work on a modelling, advertisement and commercial film area. This is a serious proposal and I would prefer to talk to people face to face in real life. I will come over there and we will talk all the detail face to face. Some people can use a programme for the photos and videos. That is why, I need to make sure from you on the webcam ,before the meeting.

Note: You don't need to pay money for a visa, flight and accommodation. You will be flown all expenses paid for the flight and hotel accommodation for a professional photo shoot session.

What do you think? If you want, you can contact me through this address

contact.info39@gmail.com 

Pierwsze co jak dostaję tego typu wiadomości : sprawdzam gościa. 

W agencji o nim nie słyszeli, więc fejk. Jak wam się nie chce pisać do agencji i czekać na odpowiedzieć to ten skype...no kto tak robi?! Same się na to godzicie! Trzeba ostrożniejszym być.

Witam !

Ja chciałam osobiście powiadomić, że człowiek został oficjalnie oskarżony w komisariacie policji. Sprawę bada wydział kryminalny. Także apeluję, jeśli są jeszcze jakieś dziewczyny, które zostały w jakiś sposób nabrane lub szantażowane przez tego człowieka - niech zgłoszą to na policję. Dodatkowe informacje na pewno pomogą w śledztwie !

Apel do wszystkich dziewczyn, które miały styczność z wyżej wymienionym oszustem !!!

Jeśli chciałybyście, aby sprawiedliwości stało się zadość i aby ten człowiek w końcu odpowiedział za swoje czyny proszę o wiadomość prywatną, bo wiem, że nie wszystkie chcecie pisać bezpośrednio na forum a możecie BARDZO pomóc w śledztwie.

Postąpcie teraz rozsądnie!

Cześć ,

Po kilku miesiącach jestem w stanie o tym wgl powiedzieć . Każda dziewczyna w tym ja jeżeli się martwi że ten typ zniszczy jej życie to rozbierała się przed tą kamerką . JEstem pewna , bo sama przez to przeszłam . Jest mi wstyd dlatego też założyłam takie konto . Jestem strasznie naiwną osobą i myślałam sobie łał może w końcu mi się uda i się bardzo pomyliłam . Sama przez to przeszłam , załamałam się i nawet musiałam chodzić do psychologa . To strasznie mi zniszczyło psychike i mimo że zdjęć nie udostępnił zniszczył mi faktycznie życie, nadal się boje że to zrobi że je udostępni a incydent miał miejsce w marcu . Mogę przyznać się że jestem głupia i naiwna i jestem zwykłą gówniarą która za dużo sobie wyobrażała . A czy go złapali czy coś mu zrobili tego nie wiem może ktoś z was wie ? proszę o info .

nadal się boje że to zrobi że je udostępni a incydent miał miejsce w marcu

1) jeśli wszystkie pokrzywdzone będą uciekały i siedziały cicho, to tacy osobnicy będą się tylko śmiać czytając podobne wiadomości
2) aby dobrać się konkretniej do d... takiemu czemuś, potrzebne byłoby więcej zgłoszeń, nie jestem prawnikiem - ale chyba jest możliwość połączenia tego w jednym postępowaniu, warto zapytać na jakimś forum prawnym
3) na 99.9% tylko straszy, bo liczy na taką reakcję jak Twoja - przerażenie, chęć ucieczki, chęć ukrycia sprawy za wszelką cenę, szantaż "w cztery oczy" to jedno przestępstwo, a publikacja materiałów to kolejne, które ze swojej natury nie pozostaje pomiędzy zainteresowanymi osobami, więc niekoniecznie będzie chciał się w to pakować
W takich tematach można mieć mieszane odczucia. Z jednej strony jest myśl "jak można być aż tak naiwnym i głupim", tym bardziej, jeśli na wielu stronach są opisywane podstawy "kariery modelki" a także ostrzeżenia przed takimi akcjami (nawet na tym forum). Z drugiej tak normalnie po ludzku szkoda dziewczyn, które stają się ofiarami, tym bardziej, że połączenie wstydu i strachu przed szantażem najczęściej powoduje przekonanie o bezkarności takich debili.
Pamiętaj: nawet jeśli opublikuje, to Twoje życie się nie skończy. Będzie ciężko, przekonasz się, ilu masz "znajomych" a ilu prawdziwych przyjaciół, ale po kilku tygodniach lub miesiącach sprawa sama się uspokoi. Nie ma sensu przejmować się na przyszłość, przynajmniej teraz. Warto się przejmować podczas rozmów, podczas sesji, i po prostu nie pokazywać nic więcej, czego wstydziłabyś się komukolwiek pokazać. Nie chodzi ogólnie o nagość. Przykład: zdjęć w takim stylu http://rzeszowska.com/ ; normalna kobieta w normalnym środowisku nie musi się wstydzić, wprost przeciwnie, ale rozbieranki przed kamerą lub do lustra to nie jest powód do dumy.

WSZYSTKO O MEGAMODELS
NASZE SERWISY
SPOŁECZNOŚĆ

MegaModels jest ekscytującą platformą zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych modeli i modelek. Nasza sieć łączy jednostki z renomowanymi agencjami i fotografami z całego świata. Profesjonaliści z branży modoweja regularnie korzystają z naszych usług, aby znaleźć modeli/modelki i odkrywać nowe talenty