Musisz uzupełnic wszystkie wymagane pola w formularzu
JEST JUŻ NAS 20.000 ZAREJESTROWANYCH PROFILI W 7 KATEGORIACH. DOŁĄCZ DO NAS TERAZ I DAJ SIĘ ODNALEŹĆ!

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło

Szukam fajnej szczupłej modelki,,, -:)

13

Szukam fajnej modelki - chcę pogłebic moje zainteresowania fotografią - oraz wzajemnie modelka podciagnie swoje umiejetnosci -

lev11111 napisał:

Szukam fajnej modelki - chcę pogłebic moje zainteresowania fotografią - oraz wzajemnie modelka podciagnie swoje umiejetnosci -

Znaczy modelka ma pogłębiać Twoje zainteresowania fotografią? Czy może bez niej przestaniesz się interesować fotografią? Może to nie jest takie głupie, skoro zainteresowania zależą od modelki...

A w czym modelka podciągnie swoje umiejętności?

Bo tu już gubię się i nie wiem kto komu co pogłębiać i po(d)ciągać będzie... :|

Czy to Twoja galeria?

www.jpg.pl/uzytkownik,1578,kochanek25.html

Fajne tytuły działów

Odpowiedz Ostatnio edytowano: 2017-04-16 20:43:40

car napisał:

Czy to Twoja galeria?

Fajne tytuły działów

Nieźle :] A te komentarze w ostatnim...

lev11111 napisał:

Pogłębiać można rów melioracyjny, a podciągać opadnięte majty. Ty sobie lepiej poszukaj jakiejś suczki, ostrej albo słodkiej, zależnie od aktualnych preferencji. Tak czy inaczej, pomyliłeś portale. Spadaj!

Wszystko jest w zgodzie z regulaminem www.megamodels.pl XD Jak można w nim "przeczytać" nie zabrania się zakładania kont z kradzionymi zdjęciami z sieci. Umawiania się na "foto open legs" randki, rekrutacje przez skype, super płatne oferty , TFP, czy sponsorowane ten teges. Jedynie Fotozawodowiec doczytał w tymże regulaminie, że każda oferta nie powinna być "za darmo". XD

fotolejdi napisał:
lev11111 napisał:

Pogłębiać można rów melioracyjny, a podciągać opadnięte majty. Ty sobie lepiej poszukaj jakiejś suczki, ostrej albo słodkiej, zależnie od aktualnych preferencji. Tak czy inaczej, pomyliłeś portale. Spadaj!
Ha,,,ha,, ale tempy jestes -)))

car napisał:

Czy to Twoja galeria?

Fajne tytuły działów

Dzieki

ktos ukradł moje zdjecia

juz napisałem

Pozdrawiam

lev11111 napisał:
car napisał:

Czy to Twoja galeria?

Fajne tytuły działów

Dzieki

ktos ukradł moje zdjecia

juz napisałem

Pozdrawiam

Oczywiście, najpierw ukradł, potem założyłeś tu konto. Przecież to logiczne. Zawsze tak jest.

sedzia napisał:
lev11111 napisał:
car napisał:

Czy to Twoja galeria?

Fajne tytuły działów

Dzieki

ktos ukradł moje zdjecia

juz napisałem

Pozdrawiam

Oczywiście, najpierw ukradł, potem założyłeś tu konto. Przecież to logiczne. Zawsze tak jest.
mam ci orginały pokazac ???? ale widze ze nie łapiesz -trudno

lev11111 napisał:
sedzia napisał:
lev11111 napisał:
car napisał:

Czy to Twoja galeria?

Fajne tytuły działów

Dzieki

ktos ukradł moje zdjecia

juz napisałem

Pozdrawiam

mam ci orginały pokazac ???? ale widze ze nie łapiesz -trudno

Pomijając kto ma rację (choć cytując Sznuka powiem "Nie wiem, ale się domyślam"):

Co masz na myśli z oryginałami? RAWy chcesz 'pokazać'? Tu, na forum? Czy może zapraszasz cara do siebie by pokazać mu na żywo?

Co da pokazanie oryginałów prac w kontekście tego, czy tamta galeria
jest Twoja, czy ktoś ukradł zdjęcia? Udowodnisz, że tamte konto NIE jest
Twoje? To raczej oskarżany o kradzież mógłby udowodnić, że jest
właścicielem prac, pokazując oryginały. Problemem nie jest to, czy zrobiłeś zdjęcia które masz na MM, tylko czy wykorzystałeś niewiedzę i zaufanie modelek wrzucając ich zdjęcia na tamten portal. Bo pomijając specyficzną niszę 'aktorek' wątpię, by się cieszyły z opisów tamtych galerii... Ale to może sprawa już dla odpowiednich służb...

lev11111 napisał:
Nie napiszę, że jesteś niedoukiem, cymbałem, motłochem i debilem, ponieważ obraziłbym całe wymienione towarzystwo. Nie zasługujesz nawet na to żeby służyć jako stojak do szczotki klozetowej. Aha, sprawdź sobie pisownię słowa "tępy"

fotolejdi napisał:
lev11111 napisał:
Nie napiszę, że jesteś niedoukiem, cymbałem, motłochem i debilem, ponieważ obraziłbym całe wymienione towarzystwo. Nie zasługujesz nawet na to żeby służyć jako stojak do szczotki klozetowej. Aha, sprawdź sobie pisownię słowa "tępy"
Po co te nerwy Dobrze jest, on miał na myśli "szybkość", "rytmiczność". Tylko z błędem napisał. Szkoda, że nie można kraść wiedzy zamiast zdjęć, może niektórym w głowach, coś by tam już grzechotało zamiast echa...
Odpowiedz Ostatnio edytowano: 2017-04-20 18:36:36

WSZYSTKO O MEGAMODELS
NASZE SERWISY
SPOŁECZNOŚĆ

MegaModels jest ekscytującą platformą zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych modeli i modelek. Nasza sieć łączy jednostki z renomowanymi agencjami i fotografami z całego świata. Profesjonaliści z branży modoweja regularnie korzystają z naszych usług, aby znaleźć modeli/modelki i odkrywać nowe talenty