Musisz uzupełnic wszystkie wymagane pola w formularzu
JEST JUŻ NAS 20.000 ZAREJESTROWANYCH PROFILI W 7 KATEGORIACH. DOŁĄCZ DO NAS TERAZ I DAJ SIĘ ODNALEŹĆ!

Zapamiętaj mnie Przypomnij hasło

Dostałem zapytanie od: http://www.megamodels.pl/pierwszekrokimodelk czy jestem zainteresowana sesją? Odpisałem, że oczywiście tak, ale gościu więcej się nie odezwał. Tak więc nie zostanę modelką. Trudno, idę ćwiczyć...... mięsień piwny

Fotograf z dużym...

Taka okazja przeszła Ci koło nosa.

Ale rozumiem, że byłeś w stanie się rozebrać na sesji, nawet gdyby nie miał aparatu, albo wcześniej wysłać swoje nagie zdjęcia lub rozebrać się na skype? Bo bez tego pewnie byś nie miał szans...

Też co jakiś czas dostaję takie propozycje. Z jednym napaleńcem po kilku szybkich wiadomościach nawet się umówiłem na akty

To pochwal się efektami

Niestety przestał się odzywać i do niczego nie doszło

to może załozymy klub, ja już tez miałem pozowac do aktu i nawet za kasę i nagle sie urwało

marnujemy się

Też miałem propozycje do pozowania u modela do castingu na fotoilustracje Kama Sutry

Nic straconego. Jest kolejna propozycja, tym razem z pustego profilu. Zobaczycie mnie w teledysku.

WSZYSTKO O MEGAMODELS
NASZE SERWISY
SPOŁECZNOŚĆ

MegaModels jest ekscytującą platformą zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych modeli i modelek. Nasza sieć łączy jednostki z renomowanymi agencjami i fotografami z całego świata. Profesjonaliści z branży modoweja regularnie korzystają z naszych usług, aby znaleźć modeli/modelki i odkrywać nowe talenty